Podziękowania!

Ten sezon nie szczędził mi rozczarowań. Wiele razy musiałem podnosić się z kolan tym bardziej ostatni weekend jest dla mnie bardzo satysfakcjonujący. Wiem jednak, że na mój sukces zapracowało wielu ludzi. Moje zwycięstwo podczas ostatniego wyścigu chciałbym zadedykować dwóm osobom: André Gerstnerowi – prezesowi GROCLIN GROUP oraz Wojtkowi Staniszewskiemu – prezesowi STS LOGISTIC i CLIP LOGISTIC. Bardzo Wam Panowie dziękuję za okazane zaufanie!
Dziękuję także Markowi Danelczykowi (VW Danelczyk), Robertowi Olszewskiemu (MA-FRA) oraz Kubie Tomczykowi – właścicielowi firmy Cronic (Rally Shop). Doceniam to, co od Was otrzymuję!

Szczególne podziękowania chciałbym także przekazać fantastycznemu kierowcy wyścigowemu, który w tym sezonie był moim inżynierem wyścigowym. Kevin Mirocha oddał całą swoją wiedzę bym jeździł jeszcze szybciej. Dziękuję Mistrzu. Równie mocno dziękuję mojemu Guru Zbyszkowi Szwagierczakowi za wszystko, co widzi i precyzyjnie mi wytyka. Uwielbiam jego konstruktywną krytykę! Oczywiście dziękuję także moim rodzicom: Gosi Serbin i Krzychowi Litwinowi, dziewczynie Emilii Kądzieli oraz Karolowi (Mirek Karolczyk) za pomoc. Bez Waszej obecności, entuzjazmu i wiary w moje możliwości z pewnością nie byłbym dziś w tym miejscu. Dziękuję też mojemu bratu, wszystkim przyjaciołom i rodzinie. Oni wszyscy przyjeżdżają na wyścigi specjalnie by mi dopingować. To wspaniałe uczucie wiedzieć, że wszyscy jesteście ze mną.

By | 2017-04-11T11:00:05+00:00 Listopad 10th, 2014|Uncategorized|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment