Loading...
Home 2017-10-05T22:22:55+00:00

O mnie.

JAKUB LITWIN W KILKU SŁOWACH.

Młody, utalentowany i ambitny chłopak urodzony w Szczecinie w roku 1989. Spokojny, z umiejętnością sportowej kalkulacji w walce. Szybko się uczy. Dobry taktyk. Przez wiele lat piłkarz lig młodzieżowych. Były zawodnik juniorskiej drużyny Pogoń Szczecin.

W wyścigach samochodowych zadebiutował w roku 2009 na torze w Poznaniu startując wynajętym pucharowym Kia Picanto. Debiut zakończył na piątym miejscu. Ma korzenie wyścigowe. Jego mama wywalczyła w wyścigach samochodowych siedem tytułów w Mistrzostwach Polski, tata był jej mechanikiem.

Wie i rozumie na czym polega ściganie się. Ma dobrych doradców, świetny zespół, potrafi korzystać z doświadczeń i rad osób go wspierających. Nie zawodzi w walce. Chciałby móc to udowodnić.

Kalendarz

Kalendarz.

Najbliższe trasy Jakuba.

Aktualności

Aktualności.

NAJNOWSZE INFORMACJE O DZIAŁALNOŚCI JAKUBA.

Szkolenia Sportowe z Jakubem Litwinem

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na szkolenia z jazdy sportowej pod moim okiem. Jeżeli jesteś początkującym kierowcą sportowym i szukasz profesjonalnego [...]

Podziękowania!

Ten sezon nie szczędził mi rozczarowań. Wiele razy musiałem podnosić się z kolan tym bardziej ostatni weekend jest dla mnie [...]

Testowałem Ferrari 🙂

Dla takich dni warto życ! W życiu nie pomyślałbym ze po zakończeniu sezonu w Volkswagen Castrol Cup czeka mnie taka niespodzianka. [...]

Więcej wpisów…
Media

Media.

Wzmianki w mediach o Jakubie.

Zespół

Zespół.

RAZEM TWORZYMY SUKCES.

Krzysztof Litwin

Dyplomowany inżynier. Współwłaściciel firmy Serbin-Racing: www.serbin-racing.com.

SZEF ZESPOŁU

Główny mechanik zespołu wyścigowego Małgorzaty Serbin, która w latach 1991-2004 zdobyła siedem tytułów Mistrza i Vice Mistrza Polski w wyścigach samochodowych.

Małgorzata Serbin

Wielokrotna medalistka, współwłaściciel firmy Serbin-Racing: www.serbin-racing.com.

TRENER KOORDYNATOR, MENADŻER

Dwudziestokrotna Mistrzyni i rekordzistka Polski w pływaniu. Sześćdziesięciokrotna Mistrzyni i rekordzistka Polski w pływaniu Masters. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy w pływaniu Masters.

Zbigniew Szwagierczak

Dziewiętnastokrotny Mistrz i Vice Mistrz Polski w wyścigach samochodowych.

TRENER

Osoba w świecie wyścigowym zwana „Profesorem”: www.zbigniewszwagierczak.com.pl

Kevin Mirocha

INŻYNIER WYŚCIGOWY, KIEROWCA F2

www.kevin-mirocha.de

Szkolenia

Szkolenia.

DLA CHCĄCYCH SIĘ DOSKONALIĆ.

Doświadczenie zdobywałem jeżdżąc wieloma samochodami wyścigowymi, takimi jak: Kia Picanto, VW Scirocco, VW Golf, Seat Leon Supercopa a także formułami BMW oraz Renault. Uczestnictwo w różnych seriach wyścigowych, obecnie w Volkswagen Castrol Cup, pozwala mi na stałe doskonalenie techniki jazdy oraz ustawień samochodu wyścigowego.

Zapytaj o wolne terminy

W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę skorzystać z zakładki KONTAKT i zadzwonić lub napisać bezpośrednio do mnie.

Więcej o szkoleniach…
SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Kontakt.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!